Daňová a mzdová pohotovosť – online a telefonické poradenstvo

Daňová a mzdová pohotovosť je odborná služba, ktorú poskytujeme: 

  • formou telefonického a e-mailového poradenstva predplatiteľom zvýhodneného balíka videoškolení (ročného prístupu) počas 365 dní od jeho zakúpenia; 
  • formou telefonického poradenstva účastníkom školenia alebo konferencie počas 30 dní od dátumu ich konania.

Odborné poradenstvo je dostupné po prihlásení sa do vášho účtu. Na vaše otázky odpovedajú renomovaní odborníci a poradcovia z oblastí daní, účtovníctva, miezd a personalistiky.

  

Telefonické poradenstvo

Každý pracovný deň od 9.00 – 12.00 hod. a od 13.00 – 15.00 hod. na telefonických linkách odpovedajú na vaše otázky odborní poradcovia:

 

Farebné zobrazenie telefónneho slúchadla znamená:


zelene-sluchadlo.pngporadca poskytuje telefonické poradenstvo, môžete mu zatelefonovať. Ak počujete v slúchadle obsadzovací tón, linku poradenstva využíva iný klient;
cervene-sluchadlo.pngporadca neposkytuje telefonické poradenstvo, pretože:

  • poradca v tom čase realizuje poradenstvo inou formou
  • voláte mimo pracovných hodín poradenstva.

V prípade, že odborný poradca neposkytuje telefonické poradenstvo, ústredňa nevykoná spojenie hovoru. Môžete využiť písomnú formu poradenstva.

Email - písomné poradenstvo

Písomné poradenstvo (email) majú nárok využívať iba predplatitelia ročného prístupu k videoškoleniam. Na otázky odpovedá niektorý z našich odborných poradcov, príp. zabezpečíme odpoveď externého odborníka z danej oblasti. Otázky nám môžete zasielať do 30 dní od dátumu konania školenia/konferencie a počas 365 dní od zakúpenia ročného prístupu k videoškoleniam. Odpoveď zasielame do 21 dní na vašu e-mailovú adresu. 

Počet otázok je obmedzený na 12 otázok ročne (max. 2 otázky mesačne) na jedného zákazníka.

Poznámka: Vyhradzujeme si právo neodpovedať na tie otázky, ktoré svojou náročnosťou a neprimeraným rozsahom nespadajú do všeobecného poradenstva. Našou snahou je zabezpečiť rovnaké podmienky využívania poradenstva pre všetkých zákazníkov a poradiť tak v stanovenom termíne každému, kto o radu požiada.

Informácie v rámci poradenstva sú poskytované odborníkmi z ekonomickej oblasti na základe informácií od užívateľa, pričom majú len poradný charakter. Úplné znenie podmienok týkajúcich sa poradenstva nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

 

Vaše otázky môžete posielať na email: listaren@pp.sk alebo napíšte otázku priamo do formulára:

Iba pre predplatiteľov. Odpovedáme do 21 dní. Ďakujeme

 

Funkcie

Partner