Prihlásiť
3 výsledky

typ školenia

Termín a miesto konania: 15. 02. 2017, Žilina
Termín a miesto konania: 15. 02. 2017, Žilina
Termín a miesto konania: 15. 02. 2017, Žilina
Termín a miesto konania: 15. 02. 2017, Žilina

Nový zákon je účinný prvý rok a nový systém, ktorý zákon zaviedol, bojuje s viacerými problémami. Realita priniesla vážne výzvy pre ministerstvo, OZV aj výrobcov. Rukojemníkmi sú obce a občania, ktorým hrozí, že skolabuje financovanie triedeného zberu a prestane sa vyvážať odpad. Konferencia opäť ponúka všetkým zainteresovaným priestor na komunikáciu, diskusiu a hľadanie riešení.


typ školenia
Lektor: Branislav Zacharides, Irena Chrapanová, Ján Svoboda, Mária Boťanská, Martin Novota, Peter Škoda, Rastislav Brenčič, Rozwitha Bieber, Tomáš Sokol

AKO BYŤ ÚSPEŠNÝ

Spoločnosť INCOMA Slovakia v spolupráci s Poradcom podnikateľa sa opäť rozhodli pokračovať v tradícii konferencie Hospitality&Tourism Summit, ktorá je zameraná na cestovný ruch, hotelový a gastronomický trh. Toto odborné podujatie nadväzuje na úspešné ročníky konferencie Slovak Horeca Summit a Via Milenium organizované od roku 2000 ako stretnutia top manažmentu gastronomického a hotelového trhu, manažmentu cestovných kancelárií, hotelových, ubytovacích a stravovacích zariadení, zástupcov dodávateľov a poskytovateľov služieb pre tento trh.


typ školenia
Lektor: Emil Huraj, Filip Vítek, Haike Ivaničová, Juraj Bóna, Lukáš Štefánik, Marek Chovanec, Marek Pajtáš, Martin Woska, Martina Hrivnáková, Pavol Minár, Peter Štrpka, Robert Cyprich, Slavo Danko, Tomáš Bezák, Tomáš Sepp, Tomáš Sokol, Zuzana Benková
Termín a miesto konania: 14. 03. 2017, Bratislava

INCOMA Slovakia v spolupráci s Poradcom podnikateľa, odbornou asistenciou KRAS a SOUKENÍK – ŠTRPKA, zakladá tradíciu odborného podujatia v spolupráci s ďalšími  odborníkmi na marketing, komunikáciu, legislatívu, aby sme odbornej verejnosti z rôznych odvetví národného hospodárstva mohli každoročne prinášať hodnotné informácie z oblasti marketingu a komunikácie.