Ako prebiehajú online semináre

Online semináre sú plnohodnotnou náhradou živého školenia. Ide o živé online vysielanie, kedy zákazník vidí, počujete a má k dispozícií možnosť interaktívne sa zapájať do prednášky pomocou chatu. Online seminár obvykle trvá viac ako 6 hodín. Čo je to online seminár, aké sú jeho výhody a ako prebieha sa dočítate nižšie.

 

Odborné online semináre

  • plnohodnotná náhrada živého školenia, ktorá prebieha spravidla viac ako 6 hodín
  • máte možnosť klásť lektorovi otázky
  • prebiehajú na webstránke www.profivzdelavanie.sk
  • na seminár sa dostanete cez prihlasovacie údaje a heslo, ktoré vám pošleme spolu s linkom na sledovanie pár dní pre jeho konaním 
  • okrem lektora uvidíte na obrazovke aj jeho prezentáciu a písomné materiály
  • na záver navyše získate ako bonus videoškolenie k danej problematike a videozáznam celého semináru
  • počas celej doby máte k dispozícii náš help-desk a pomoc telefonicky alebo cez chat

 

Ďôležité technické podmienky:

1. Dôrazne odporúčame sledovať online seminár cez prehliadač Google Chrome. Ostatné prehliadače a najmä Internet Explorer nemusia fungovať správne. Google Chrome si môžete zadarmo stiahnuť tu: https://www.google.com/intl/sk_sk/chrome/

 

2. Z online seminára sa vždy odhlasujte kliknutím na ikonu "panáčika", ktorú nájdete vpravo hore. Online seminár nerušte ikonou "x", pretože budete mať zablokovaný opätovný prístup.

 

3. Podrobnejšie technické špecifikácie a najčastejšie otázky účastníkov si môžete stiahnuť tu. 

 

Spustenie online seminára:

Pár dní konaním online seminára vám pošleme emailom prihlasovacie údaje, návod a priamy link na sledovanie. Najneskôr 48 hodín pred začatím online seminára je potrebné overiť, či sa viete bez problémov prihlásiť do tzv. Čakárne.

 

Pre overenie prihlásenia a taktiež pre sledovanie online seminára dodržujte nasledovný postup:

 

1. Kliknite na link, kde bude online seminár prebiehať. Link sme vám poslali/pošleme e-mailom pár dní pred začatím seminára spolu s ďalšími organizačnými pokynmi.

 

2. Zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste od nás obržali e-mailom.

 

3. Po ich potvrdení si aplikácia od vás vypýta ešte meno (prípadne prezývku) a emailovú adresu. Vyplnené meno sa bude zobrazovať ostatným, ak lektorovi položíte otázku do chatu. Po potvrdení mena a emailovej adresy sa online seminár, respektíve jeho čakáreň spustí automaticky.

 

Poznámka: Pokiaľ je na mieste hesla uvedené "Vaše pôvodné heslo je nezmenené" použite na prihlásenie prihlasovacie meno, ktoré uvádzame v e-maily a heslo, ktoré používate na niektorom z našich webových portálov (danovecentrum.sk, mzdovecentrum.sk, bezpecnostvpraxi.sk, vssr.sk, epi.sk, ezisk.sk, profivzdelavanie.sk).

 

Zabudli ste heslo?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 41 7053 600 alebo e-mailom na sluzby@pp.sk

 

Materiály k online semináru:

2 hodiny pred konaním online seminára budete mať k dispozícií na stiahnutie výukové materiály. Nájdete ich kliknutím na link, na ktorom budeme online seminár vysielať. Počas online seminára nie je možné materiály sťahovať. Stiahnutie bude opäť možné po skončení online seminára.

 

Bonus k online semináru:

Na našej webovej stránke www.profivzdelavanie.sk (v časti PV Klub) budete mať o pár dní k dispozícii navyše:

  • videoškolenie k danej problematike.

 

Prostredie online seminára – čo uvidíte po prihlásení:

Návod

Vždy sme vám k dispozícii – naša zákaznícka podpora:

Email: profivzdelavanie@pp.sk

Tel. číslo: +421918663347, +421905524909, +421918451113

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.