Ako prebiehajú webináre

Poslednou novinkou v online vzdelávaní od spoločnosti Poradca podnikateľa sú webináre. Ide o živé online vysielanie školenia s možnosťou interaktívne sa zapájať do prednášky, a to formou otázok, ktoré môžete lektorovi/lektorke klásť pomocou chatu. Cena webinára sa pohybuje od 48 až do 60 € s DPH.

 

Webináre:

  • živý prenos školenia s možnosťou klásť lektorovi otázky
  • prebiehajú na webstránke www.profivzdelavanie.sk
  • na webinár sa dostanete cez prihlasovacie údaje a heslo, ktoré vám pošleme spolu s linkom na sledovanie pár dní pre jeho konaním 
  • okrem lektora uvidíte aj jeho prezentáciu a písomné materiály na obrazovke
  • na záver navyše získate ako bonus videoškolenie k danej problematike a videozáznam celého webinára
  • počas celej doby máte k dispozícii náš help-desk a pomoc telefonicky alebo cez chat

 

Priebeh webinára a kladenie otázok:


1. Vyberte si z našej ponuky odborných webinárov. Aktuálne témy a termíny nájdete TU.


2. Cez eshop alebo telefonicky si vybraný webinár zakúpite.


3. Niekoľko dní pred termínom konania dostanete email s organizačnými pokynmi, v ktorom nájdete vaše prihlasovacie údaje a priamy link na sledovanie webinára.


4. Cez link budete presmerovaní na webstránku Profivzdelavanie.sk, kde zadáte prihlasovacie údaje, ktoré sme vám poslali. Po ich zadaní si aplikácia webinára od vás ešte vypýta meno a emailovú adresu. Meno, ktoré ste zadali, sa bude zobrazovať ostatným užívateľom v prípade, ak kladiete otázky lektorovi. Preto, ak chcete ostať v anonymite, zadajte namiesto mena vašu anonymnú prezývku. Po potvrdení mena a emailovej adresy sa webinár spustí automaticky. 


5. Počas celého priebehu webinára máte možnosť prostredníctvom chatu klásť otázky lektorke/lektorovi, na ktoré vám následne odpovie ústne. Budete vidieť všetky otázky, aj tie, ktoré napíšu ostatní účastníci.


6. Do niekoľkých dní po skončení webinára nájdete jeho videozáznam + 1x videoškolenie k danej problematike ako bonus na našej webovej stránke www.profivzdelavanie.sk v časti "Profivzdelávanie klub".

 

 

Dôležité technické upozornenia alebo čo robiť Ak...:

Ak nastanú akékoľvek technické problémy, overte si najskôr tento postup:


1. Predovšetkým je potrebné pripojenie na internet.


2. Webinár odporúčame spustiť a sledovať prostredníctvom prehliadača Google Chrome. Je možné, že váš počítač otvorí link na sledovanie automaticky v inom prehliadači. V tomto prípade vám odporúčame skopírovať si link priamo do prehliadača Google Chrome a sledovať webinár tu. Upozorňujeme vás, že pri používaní prehliadača Internet Explorer sa často vyskytujú problémy.


2. Je potrebné mať nainštalovanú najnovšiu verziu FlashPlayer, ktorú môžete zdarma stiahnuť aj tu: https://get.adobe.com/cz/flashplayer/


3. Skontrolujte nastavenie proxy servera - pre správny prenos obrazu a zvuku je potrebné, aby ste mali proxy server povolený pre protokol TCP 1935, 80 alebo 443. V prípade potreby vám odporúčame obrátiť sa na vášho IT technika alebo správcu webových sietí. Pokiaľ to nie je možné, prikladáme vám videonávod o nastavení proxy servera, ktorý nájdete na tomto linku: https://www.youtube.com/watch?v=8ZA0z3X2KRQ


5.  Pre správne ukončenie sledovania webinára je potrebné sa odhlásiť z webstránky korektne - čo znamená kliknutím na ikonu "panáčika"  vpravo hore na webstránke. Prosíme vás, aby ste webinár nerušili ikonou "x", pretože opätovný prístup bude zablokovaný. Bezpečnostný systém vám v tomto prípade nedovolí opätovné prihlásenie sa do webinára. Ak sa tak predsa len stane, prosíme kontaktujte nás na +421 918 450 980 alebo +421 918 451 113.


Príklad: Tento problém sa vyskytuje najčastejšie v prípade, ak používate prehliadač Mozilla Firefox alebo Internet Explorer, ktoré nemusia fungovať správne. Ak webinár zatvorí užívateľ kliknutím na ikonu "x"  zapríčiní to, že  užívateľ síce zruší sledovanie webinára, avšak ostáva prihlásený. To môže spôsobiť, že pri pokuse otvoriť webinár napríklad cez prehliadač Google Chrome bude systém hlásiť chybu "duplicitného prihlásenia". Ak na tento problém narazíte, prosíme vás, aby ste sa z pôvodného prehliadača najskôr odhlásili cez "panáčika" a následne sa opätovne skúsili prihlásiť cez iný prehliadač.

 

Prostredie webinára – čo uvidíte po prihlásení:

Návod

 

Vždy sme vám k dispozícii – naša zákaznícka podpora:

Ak sa vyskytne akýkoľvek problém, prosíme vás, aby ste nás kontaktovali na tel. čísle +421 918 450 980 alebo +421 918 451 113, prípadne emailom na profivzdelavanie@pp.sk.

Funkcie

Partner

--%>