Ako prebiehajú webináre

Medzi obľúbenú vzdelávaciu formu našich zákazníkov sa v posledných dňoch zaradili online webináre. Ide o živé online vysielanie, kedy zákazník vidí, počujete a má k dispozícií možnosť interaktívne sa zapájať do prednášky pomocou chatu. Čo je to online webinár, aké sú jeho výhody a ako prebieha sa dočítate nižšie.

 

Webináre:

  • sú plnohodnotná náhrada živého školenia s možnosťou klásť lektorovi otázky
  • prebiehajú na webstránke www.profivzdelavanie.sk
  • na webinár sa dostanete cez prihlasovacie údaje a heslo, ktoré vám pošleme spolu s linkom na sledovanie pár dní pre jeho konaním 
  • okrem lektora uvidíte na obrazovke aj jeho prezentáciu a písomné materiály
  • na záver navyše získate ako bonus videoškolenie k danej problematike a videozáznam celého webinára
  • počas celej doby máte k dispozícii náš help-desk a pomoc telefonicky alebo cez chat

 

Ďôležité technické podmienky:

1. Dôrazne odporúčame sledovať webinár cez prehliadač Google Chrome. Ostatné prehliadače a najmä Internet Explorer nemusia fungovať správne. Google Chrome si môžete zadarmo stiahnuť tu: https://www.google.com/intl/sk_sk/chrome/

 

2. Z webinára sa vždy odhlasujte kliknutím na ikonu "panáčika", ktorú nájdete vpravo hore. Webinár nerušte ikonou "x", pretože budete mať zablokovaný opätovný prístup.

 

3. Podrobnejšie technické špecifikácie a najčastejšie otázky účastníkov si môžete stiahnuť tu. 

 

Spustenie webinára:

Pár dní konaním webinára vám pošleme emailom prihlasovacie údaje, návod a priamy link na sledovanie. Najneskôr 48 hodín pred začatím webinára je potrebné overiť, či sa viete bez problémov prihlásiť do tzv. Čakárne.

 

Pre overenie prihlásenia a taktiež pre sledovanie webinára dodržujte nasledovný postup:

 

1. Kliknite na link, kde bude webinár prebiehať. Link sme vám poslali/pošleme e-mailom pár dní pred začatím webinára spolu s ďalšími organizačnými pokynmi.

 

2. Zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste od nás obržali e-mailom.

 

3. Po ich potvrdení si aplikácia od vás vypýta ešte meno (prípadne prezývku) a emailovú adresu. Vyplnené meno sa bude zobrazovať ostatným, ak lektorovi položíte otázku do chatu. Po potvrdení mena a emailovej adresy sa webinár, respektíve jeho čakáreň spustí automaticky.

 

Poznámka: Pokiaľ je na mieste hesla uvedené "Vaše pôvodné heslo je nezmenené" použite na prihlásenie prihlasovacie meno, ktoré uvádzame v e-maily a heslo, ktoré používate na niektorom z našich webových portálov (danovecentrum.sk, mzdovecentrum.sk, bezpecnostvpraxi.sk, vssr.sk, epi.sk, ezisk.sk, profivzdelavanie.sk).

 

 

Zabudli ste heslo?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 41 7053 600 alebo e-mailom na sluzby@pp.sk

 

Materiály k webináru:

2 hodiny pred konaním webinára budete mať k dispozícií na stiahnutie výukové materiály. Nájdete ich kliknutím na link, na ktorom budeme webinár vysielať. Počas webinára nie je možné materiály sťahovať. Stiahnutie bude opäť možné po skončení webinára.

 

Bonus k webináru:

Na našej webovej stránke www.profivzdelavanie.sk (v časti PV Klub) budete mať o pár dní k dispozícii navyše:

  • videoškolenie k danej problematike.

 

Prostredie webinára – čo uvidíte po prihlásení:

Návod

Vždy sme vám k dispozícii – naša zákaznícka podpora:

Email: profivzdelavanie@pp.sk

Tel. číslo: +421918450980, +421918663347, +421918451113 

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.