Daňová a mzdová pohotovosť

Daňová a mzdová pohotovosť je odborná služba, ktorú poskytujeme: 

 

  •  predplatiteľom ročného PROFIvzdelávania  (telefonicky alebo e-mailom počas 365 dní od jeho zakúpenia),

 

  •  účastníkom konferencie  (telefonicky počas 30 dní od dátumu ich konania konferencie),

 

  •  účastníkom školenia  (telefonicky počas 30 dní od dátumu konania školenia),

 

  •  účastníkom online webinára  (telefonicky počas 30 dní od dátumu konania webinára).

 

 

 

Na vaše otázky odpovedajú renomovaní odborníci z oblastí daní, účtovníctva, miezd a personalistiky.

Telefón

Na telefonických linkách odpovedajú na vaše otázky odborníci na dane, účtovníctvo, mzdy a personalistiku každý pracovný deň od 9.00 – 12.00 hod. a od 13.00 – 15.00 hod.

 

Farebné zobrazenie telefónneho slúchadla znamená:
zelene-sluchadlo.png– odborník je dostupný
cervene-sluchadlo.png– odborník je momentálne nedostupný

Ak je ikona telefónu zelená, odborník je dostupný. Ak počujete v slúchadle obsadzovací tón, linku využíva iný klient. V prípade, že je ikona telefónu červená, odborník je v tom čase dostupný inou formou, príp. voláte mimo pracovných hodín Daňovej pohotovosti. V prípade, že odborník nie je dostupný na telefóne, ústredňa nevykoná spojenie hovoru. Môžete využiť inú formu Daňovej pohotovosti.

Email (písomná pohotovosť)

Písomnú pohotovosť (email) majú nárok využívať počas 365 dní iba predplatitelia ročného PROFIvzdelávania. Na otázky odpovedá niektorý z našich odborníkov, príp. zabezpečíme odpoveď externého odborníka z danej oblasti. Odpoveď zasielame do 21 dní na vašu e-mailovú adresu. 

 

Počet otázok na jedného zákazníka je obmedzený.

 

Poznámka: Vyhradzujeme si právo neodpovedať na tie otázky, ktoré svojou náročnosťou a neprimeraným rozsahom nespadajú do všeobecného poradenstva. Našou snahou je zabezpečiť rovnaké podmienky využívania poradenstva pre všetkých zákazníkov a poradiť tak v stanovenom termíne každému, kto o radu požiada.

Informácie v rámci poradenstva sú poskytované odborníkmi z ekonomickej oblasti na základe informácií od užívateľa, pričom majú len poradný charakter. Úplné znenie podmienok týkajúcich sa poradenstva nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

 

Vaše otázky môžete posielať na email: listaren@pp.sk alebo napíšte otázku priamo do formulára:

Iba pre predplatiteľov. Odpovedáme do 21 dní. Ďakujeme

 

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.