Prihlásenie

Vstupujete do časti portálu len pre registrovaných používateľov.

Nemáte prihlasovacie údaje? Link na registračný formulár nájdete nižšie alebo na tomto odkaze: REGISTRÁCIA

V prípade ak ste zabudli svoje heslo, kliknite prosím na nasledujúci odkaz: ZABUDNUTÉ HESLO

 

 

NOVINKY NA PROFIVZDELAVANIE.SK

Dizajn bez názvu (12)

Najzaujímavejšie a najžiadanejšie odborné témy pripravujeme aj vo forme videoškolení

Videoškolenia si môžete zakúpiť jednotlivo za cenu 24€ s DPH alebo vo forme ročného prístupu k balíku videoškolení, a to z oblasti Dane a účtovníctvo, Mzdy a personalistika, Verejná správa alebo Právo. Cena jedného ročného prístupu sa pohybuje od 60 až do 144 € s DPH a nájdete v ňom viac ako 50-80 videoškolení. Ako bonus pri zakúpení tohto balíka navyše získate bezplatné konzultácie u oblasti daní a účtovníctva až na 365 dní. 

 

ZOBRAZIŤ VIACtop-main       

WEBINÁR: Inventarizácia pokladničnej hotovosti v roku 2020

Medzi často dopytované témy v prostredí účtovných jednotiek patrí inventarizácia pokladničnej hotovosti. Túto tému sme pre vás spracovali v spolupráci s finančným kontrolórom, ktorý vám ju odprezentuje prostredníctvom webinára. Tento online seminár má za účel oboznámiť vás s jednotlivými povinnosťami súvisiacimi s inventarizáciou pokladničnej hotovosti v roku 2020, a to nielen z pohľadu zákona o účtovníctve či Zákonníka práce, ale najmä z praktického hľadiska tejto problematiky. Súčasťou webinára sú preto aj odpovede na najčastejšie otázky účtovníkov, ktoré doposiaľ lektor zozbieral počas svojej kontrolnej praxe.

 

ZOBRAZIŤ VIAC

 


Image45513

PP KONFERENCIA: Dane a účtovníctvo pod lupou v roku 2020

Nenechajte si ujsť VI. ročník obľúbenej daňovej konferencie, ktorá sa pre každoročný veľký úspech opäť koná v priestoroch vychýreného wellness hotela na Slovensku. Rovnako ako minulý rok, aj tentokrát si zohrané lektorské duo Vladimír Ozimý a Soňa Ugróczy posvieti na aktuálne najproblematickejšie oblasti DPH a dani z príjmov v roku 2020.

 

ZOBRAZIŤ VIAC


Novela zákona o DPH od 1. 1. 2020       

VIDEOŠKOLENIE: Novela zákona o DPH od 1. 1. 2020

Novela zákona o DPH prináša od roku 2020 novú právnu úpravu týkajúcu sa reťazových obchodov, call-off stock režimu či zníženie sadzby DPH na 10 % na niektoré potraviny, noviny, tlač a periodiká. Podrobný prierez týmito a ďalšími novinkami, ktoré majú oproti minulému roku zasiahnuť účtovnú prax v oveľa väčšom, vám prinášame vo videoškolení s obľúbeným daňovým poradcom Ing. Vladimírom Ozimým.

 

ZOBRAZIŤ VIAC


Novela zákona o dani z príjmov od 1. 1. 2020       

VIDEOŠKOLENIE: Novela zákona o dani z príjmov od 1. 1. 2020

Ak sa nemôžete zúčastniť školenia, prinášame vám podrobný prehľad zmien v zákone o dani z príjmov aj vo forme videoškolenia. O novinkách, ktoré majú už v nasledujúcom účtovnom období zaviesť kategóriu mikrodaňovníkov, znížiť sadzbu dane z 21 % na 15 % pre menšie spoločnosti a živnostníkov, zvýšiť nezdaniteľnú časť základu dane na daňovníka, pozmeniť pravidlá pre odpočítavanie daňovej straty, a o mnohom ďalšom vám porozpráva uznávaný daňový poradca Ing. Vladimír Ozimý.

 

ZOBRAZIŤ VIAC Registrácia

 Zabudli ste heslo?

Partner