Profivzdelávanie klub

Profivzdelávanie klub je online úschovňa bonusov ku fyzickým školeniam a online webinárom, ktorých ste sa zúčastnili. Uchovávame ich pre vás po dobu 14 dní odo dňa, kedy ste boli preškolený. Pokiaľ si chcete stiahnuť školiace materiály ku konferencii alebo pozrieť videozáznam z konferencie je potrebné prejsť na danú webstránku konferencie.

 

Ako funguje Profivzdelávanie klub?

Ak ste sa zúčastnili školenia:

Pre stiahnutie bonusov ku školeniam je potrebné sa najskôr zaregistrovať. Žiadosť o registráciu vám bola poslaná na e-mail po vytvorení objednávky na školenie. Po úspešnej registrácii vám približne 2 dni po skončení školenia pošleme prihlasovacie údaje na e-mail. V prípade, že ste sa registrovali už v minulosti, použite, prosím, prihlasovacie údaje, ktoré ste používali doposiaľ.

 

Ak ste sa zúčastnili webinára:

Použite na stiahnutie bonusov, prípadne vzhliadnutie videozáznamu prihlasovacie údaje, s ktorými ste sa prihlasovali k živému prenosu webinára.

 

Vyberte formu vzdelania, ktorou ste boli preškolený:

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.