Mzdárske povinnosti pri ukončení roka 2020 a legislatívne zmeny pre rok 2021 (Záznam z webinára)

Časti videa:

  •   Záznam z webinára - úvod [1 min.]  Zadarmo
  •   Mzdárske povinnosti pri ukončení roka 2020 a legislatívne zmeny pre rok 2021 (Záznam z webinára) [262 min.]  Platený prístup

Mzdárske povinnosti pri ukončení roka 2020 a legislatívne zmeny pre rok 2021 (Záznam z webinára)

Publikované: 19. 11. 2020

Lektor: Júlia Pšenková

Stav: Aktuálne

Minutáž: 262 min.

Cena s DPH: 36 €

   Kúpit        Kúpiť ročné PROFIvzdelávanie 

Na webinári s Júliou Pšenkovou získate všetky potrebné informácie pre správne vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmu zo závislej činnosti za rok 2020. V rámci programu si tradične objasníme, kto môže požiadať zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania, do kedy je zamestnávateľ povinný ho vykonať, ako sa vysporiada preplatok alebo nedoplatok a nahliadneme aj na ďalšie špecifiká, s ktorými sa môžete stretnúť pri ukončení príslušného kalendárneho roka. Pomocou reálnych príkladov z praxe si tak prejdeme všetky povinnosti zamestnávateľov v mzdovej učtárni na prelome rokov 2020/2021. Vzhľadom na to, že začiatok roka je vždy spojený s novými legislatívnymi novinkami, nebude na školení chýbať ani prehľad o zmenách, ktoré nadobúdajú účinnosť od januára 2021 a v priebehu nasledujúcich mesiacov.

 

Pačilo sa Vám video? Dajte o tom vedieť svojim priateľom:

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.