Webinár: Daňová optimalizácia v roku 2020

Legislatíva poskytuje rad možností, ako optimalizovať výšku svojej daňovej povinnosti. Aj preto sme tu pre vás opäť s témou daňovej optimalizácie. Tak ako v predošlých obdobiach, aj tentokrát vás skutočný odborník Ing. Milan Kúdela zoznámi s možnosťami, ktoré nám aktuálne zákon povoľuje.

 

Program seminára je zostavený tak, aby si naozaj každý účastník, či už ste personalistom, mzdárom, účtovníkom, živnostníkom, finančným riaditeľom,  majiteľom jedno alebo viac osobovej eseročky, odniesol zo seminára relevantné a cenné rady, ktoré vám zaručene pomôžu znížiť svoju daň, a to legálnym spôsobom a bez rizika. Nenechajte si preto ujsť praktické tipy skutočne pre každého.

 

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás informovať, že pre bezpečnosť a ochranu vášho zdravia, sme sa rozhodli nahradiť školenia formou webinára, ktorý môžete sledovať priamo z vašej kancelárie alebo z pohodlia vášho domova. Náhradný webinár sa bude konať 09. 10. 2020. Počas celého webinára budete mať možnosť prostredníctvom chatu klásť otázky lektorke/lektorovi, na ktoré vám následne odpovedá. Po zrealizovaní webinára navyše dostanete k dispozícií jeho videozáznam. Zákazníkov, ktorí už majú zakúpenú vstupenku na dané školenie budeme o ďalšom postupe informovať emailovou alebo telefonickou formou.
Podrobnosti webinára 09.10.2020  nájdete TU

Popis

Ako bonus získa každý účastník školenia zdarma:

 • Služby daňovej a mzdovej pohotovosti – odborníci odpovedajú na vaše otázky počas 30 dní
 • Záznam z webinára na 30 dní

Program

 • Zmena účtovného obdobia

 • Pozastavenie daňového odpisovania.

 • Uplatnenie opravných položiek a rezerv s vplyvom na základ dane.

 • Nízka kapitalizácia.

 • Sprostredkovania s odmenou nad rámec daňových výdavkov.

 • Vyplácanie základného imania a zdaňovanie.

 • Vklady majetku do ostatných kapitálových fondov a ich vyplácanie.

 • Dlhodobé záväzky a ich zdaňovanie.

 • Podávanie dodatočných daňových priznaní.

 • Eliminácia vzniku stálej prevádzkarne pre účely zákona o DzP.

 • Interná súťaž.

 • Dovolenka nad rámec zákona.

 • Neodpočítateľná DPH ako náklad.

 

Harmonogram

9.00 – 11.00 prednáška

11.00 – 12.00 obedňajšia prestávka

12.00 – 15.00 prednáška spojená s diskusiou

 

 

Úhradu účastníckeho poplatku je potrebné realizovať do 3 pracovných dní od vystavenia zálohovej faktúry (príp. proforma faktúry), najneskôr však 3 pracovné dni pred konaním školenia.

Termíny a miesta

Dátum:Miesto konania:Organizačné pokyny:Cena s DPH:Prihlásiť sa:
9. 10. 2020online

09. 10. 2020, online

Mapa
84 €Zrealizované

Profil lektora

milan-kudela.jpg
Ing. Milan Kúdela

Člen SKDP a daňový poradca pre právnické aj fyzické osoby. Počas svojej dlhoročnej praxe pôsobil ako audítor, finančný manažér či konateľ v spoločnosti gpa SK, s.r.o venujúcej sa poradenstvu pre sprostredkovanie hypotekárnych úverov. Svoje praktické skúsenosti nadobudol v priebehu niekoľkých rokov, počas ktorých vykonával činnosti, ako zastupovanie klientov pred daňovým úradom, vypracovávanie daňových priznaní a hlásení, vykonávanie daňových previerok daní z príjmu a dane z pridanej hodnoty, daňové posudzovanie fúzií, splynutí a rozdelení spoločností, tvorba daňových optimalizačných modelov a ďalšie. Popri svojej profesii sa venuje tiež publikačnej a lektorskej činnosti v SR alebo v ČR, kde prednáša slovenské daňové právo.


Najnovšie videoškolenia lektora

Reálne daňové kontroly na príkladoch z praxe (časť 2)
Reálne daňové kontroly na príkladoch z praxe (časť 1)

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.