INCOTERMS - Nové medzinárodné pravidlá pre dodanie tovaru od 1.1.2020 so zameraním pre regionálnych nákupcov (TV – nepatrí do predplatného ani na centrá – inhouse)

Na webinári sa detailne oboznámite s novými medzinárodnými pravidlami pre výklad obchodných podmienok (International Commercial Terms), ktoré v praxi nadobúdajú účinnosť od 1. 1. 2020.

Záznam z webinára:

Časti videa:

  •   Záznam z webinára - úvod [1 min.]  Zadarmo
  •   INCOTERMS - Nové medzinárodné pravidlá pre dodanie tovaru od 1.1.2020 so zameraním pre regionálnych nákupcov (TV – nepatrí do predplatného ani na centrá – inhouse) [197 min.]  Platený prístup

Termíny

   9. 9. 2021
   09:00 - 12:30
   
  Zrealizované

Profil lektora

2014-10-28-Ing_Tibor_Vojtko1.jpg
Ing. Tibor Vojtko

V colnej správe pôsobil viac ako 20 rokov. Počas svojej praxe sa špecializoval najmä na oblasť colného dohľadu a colného konania, ale pôsobil aj v oblasti informatiky a analýzy rizika. Na medzinárodnej úrovni zastupoval slovenskú colnú správu v odborných komisiách a pracovných skupinách v Bruseli. Od roku 1994 pôsobil aj ako lektor odborného vzdelávania v rámci profesijnej prípravy colníkov a zároveň svoju lektorskú činnosť realizoval aj v komerčnej sfére. V súčasnom období pôsobí v súkromnej spoločnosti ako poradca a konzultant pre oblasť uplatňovania colných predpisov a ako lektor v rámci školení zameraných na túto oblasť. Videoprofil nájdete tu.


Profivzdelávanie klub - videá, videoškolenie, webináre, online školenia

Profivzdelávanie klub - bonusové materiály

 Materiály sú dostupné po prihlásení
Materiál k webináru: INCOTERMS® 2020 – Nové medzinárodné pravidlá pre dodanie tovaru od 1. 1. 2020 / 1,00 MB

Najnovšie videoškolenia lektora

INTRASTAT
INCOTERMS 2010 – medzinárodné pravidlá pre výklad dodacích položiek

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.