Webinár: Ako ušetriť pomocou SUPERODPOČTU až 42 % nákladov na projekty výskumu a vývoja za zdaňovacie obdobie 2020/2021?

O účele tohto praktického seminára sa dočítate už v samotnom názve. Okrem toho, ako ušetriť až 42 % nákladov vynaložených na projekty výskumu a vývoja ešte za zdaňovacie obdobie 2020, sa v rámci programu dozviete napr. aj to, ktoré výdavky je možné uplatniť, či zákon povoľuje uplatniť aj náklady spojené s projektom výskumu a vývoja, ktorý sa vyvíjal pre zákazníka, dokedy tieto výdavky možno uplatniť, prípadne či je možné preniesť superodpočet do ďalších rokov, ak má spoločnosť záporný alebo nulový hospodársky výsledok.

Online prenos

Živý prenos môžete sledovať na tomto mieste v deň konania webinára. Pre spustenie webinára alebo jeho videozáznamu musíte byť prihlásený. Pre získanie prihlasovacích údajov je potrebné webinár zakúpiť. Pokiaľ už máte webinár zakúpený, pošleme vám pár dní pred jeho konaním prihlasovacie údaje na e-mail.

V prípade, že ste zabudli svoje heslo, kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 41 70 53 600 alebo e-mailom na adrese sluzby@pp.sk

Popis

Ako prebieha webinár a technické podmienky pre sledovanie nájdete TU.


Bonusy

Odborné poradenstvo s lektorom počas priameho prenosu formou chatu

Videozáznam z webinára na 30 dní


Program

  • Čo je superodpočet na výskum a vývoj?
  • Aké konkrétne výdavky je možné uplatniť?
  • Čo musí projekt výskumu a vývoja spĺňať?
  • Ako zistíte, či máte projekty výskumu a vývoja?
  • Je možné uplatniť aj náklady spojené s projektom výskumu a vývoja, ktorý sa vyvíjal pre zákazníka?
  • Dokedy je možné uplatniť výdavky (náklady) na výskum a vývoj za zdaňovacie obdobie 2020?
  • Je možné preniesť superodpočet do ďalších rokov, ak má spoločnosť záporný alebo nulový hospodársky výsledok?


Harmonogram

09,00 – 11,00 – prednáška spojená s diskusiou

Termíny

   10. 5. 2021
   09:00 - 11:00
   60

Profil lektora

fotka ingrid fischerova.jpg
Ingrid Fischerová

Je skúsená senior business developerka a spíkerka, ktorá sa niekoľko rokov špecializuje na financovanie inovácií. Medzi jej klientov patria veľké slovenské aj zahraničné spoločnosti z rôznych oblastí priemyslu a služieb. O aktuálnej situácii, skúsenostiach a možnostiach v superodpočte na výskum a vývoj prednáša na rôznych odborných seminároch.


 

Profivzdelávanie klub - bonusové materiály

 Materiály sú dostupné po prihlásení
Materiál k webináru: Ako ušetriť pomocou SUPERODPOČTU až 42 % nákladov na projekty výskumu a vývoja za zdaňovacie obdobie 2020/2021? / 423 kB

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.