Webinár: Ako zabezpečiť financovanie a prítomnosť školských špeciálnych pedagógov a odborných zamestnancov v školách

Webinár s PhDr. Marekom Havrilom, PhD., je určený predovšetkým vedúcim zastupiteľom škôl a školských zariadení, ktorí získajú všetky potrebné informácie pre vytvorenie školského podporného tímu. V rámci programu sa dozviete, ako zabezpečiť prítomnosť, funkčnosť, ale aj financovanie školského podporného tímu. Hovoriť budeme aj o tom, aké dokumenty je potrebné v tomto prípade mať alebo akú úlohu a kompetencie majú členovia ŠPT. Počas celého webinára môžete zároveň využiť chatové poradenstvo s lektorom a konzultovať tak vlastné otázky k danej problematike.

Záznam z webinára:

Časti videa:

  •   Záznam z webinára - úvod [1 min.]  Zadarmo
  •   Záznam z webinára: Ako zabezpečiť financovanie a prítomnosť školských špeciálnych pedagógov a odborných zamestnancov v školách [121 min.]  Platený prístup

Popis

Ako prebieha webinár a technické podmienky pre sledovanie nájdete TU.


Bonusy

Odborné poradenstvo s lektorom počas priameho prenosu formou chatu

Videozáznam z webinára na 30 dní


Program

  • kreovanie školského podporného tímu (ŠPT) v škole v kontexte integrácie a inklúzie;
  • legislatíva a dokumentácia pre ŠPT;
  • úloha, postavenie a kompetencie členov ŠPT;
  • financovanie ŠPT.


Harmonogram

09:00 - 11:00 – prednáška spojená s diskusiou

Termíny

   9. 9. 2021
   09:00 - 11:00
   60
  Zrealizované

Profil lektora

foto_havrila - orig..jpg
PhDr. Marek Havrila, PhD.

Ako odborný radca na oddelení odborných a metodických činností odboru školstva Okresného úradu  Prešov koordinuje odbornú činnosť v oblasti výchovno-vzdelávacieho procesu, podieľa sa na riadení a kontrole výchovy a vzdelávania detí a žiakov so zdravotným znevýhodnením na školách rôzneho druhu a typu. Zároveň vykonáva odborné špecializované činnosti a metodicko-konzultačné činnosti pre vedúcich zamestnancov škôl a školských zariadení výchovného poradenstva a prevencie a ostatných pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov. Uvedeným oblastiam sa venuje lektorsky i publikačne. Je konzultantom obsahu programu vzdelávania a učebných zdrojov – expert senior pre Národný program Teachers a externým expertom na metodické usmerňovanie v projekte Aktualizácia systému usmerňovania a rozvoja ďalších zložiek v systéme poradenstva a prevencie (VÚDPaP).


Profivzdelávanie klub - videá, videoškolenie, webináre, online školenia

Profivzdelávanie klub - bonusové materiály

 Materiály sú dostupné po prihlásení
Materiál k webináru: Ako zabezpečiť financovanie a prítomnosť školských špeciálnych pedagógov a odborných zamestnancov v školách / 7,00 MB

Najnovšie videoškolenia lektora

Novela školského zákona a povinné predprimárne vzdelávanie od 10. 7. 2021

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.