Webinár: Mzdy - zložky mzdy, peňažné a nepeňažné plnenia, minimálna mzda a mzdové nároky, hodinový a mesačný zárobok

Komplikovanú problematiku miezd sa vám pokúsime zjednodušiť práve na tomto webinári. V rámci jeho obsahu získate komplexný pohľad na problematiku miezd na Slovensku – od jej základných zložiek cez mzdové veličiny a odvody, peňažné i nepeňažné plnenia poskytované zamestnancom až po najrôznejšie problémy spojené so mzdami. Touto témou vás bude sprevádzať JUDr. Martin Vavro, ktorý pôsobí ako odborný zamestnanec v jednej z najväčších odborových organizácií v Slovenskej republike, a preto sa môžete spoľahnúť na overené rady z praxe.

Záznam z webinára:

Časti videa:

  •   Záznam z webinára - úvod [1 min.]  Zadarmo
  •   Záznam z webinára: Mzdy - zložky mzdy, peňažné a nepeňažné plnenia, minimálna mzda a mzdové nároky, hodinový a mesačný zárobok [112 min.]  Platený prístup

Popis

Ako prebieha webinár a technické podmienky pre sledovanie nájdete TU.


Bonusy

Odborné poradenstvo s lektorom počas priameho prenosu formou chatu

Videozáznam z webinára na 30 dní


Program

  • Mzda a jej zložky
  • Peňažné a nepeňažné plnenia poskytované zamestnancovi v súvislosti so zamestnaním
  • Minimálna mzda a minimálne mzdové nároky
  • Priemerný hodinový zárobok, pravdepodobný hodinový zárobok a priemerný mesačný zárobok


Harmonogram

09:00 - 11:00 – prednáška spojená s diskusiou

 

Termíny

   17. 9. 2021
   09:00 - 11:00
   60
  Zrealizované

Profil lektora

silluet_man__300x300.jpg
JUDr. Martin Vavro

Pôsobí ako odborný zamestnanec v jednej z najväčších odborových organizácií v Slovenskej republike. Vyštudoval právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Od skončenia štúdia t.j. od roku 2005 sa venuje problematike pracovného práva a práva sociálneho abezpečenia. Praktické poznatky z oblasti práva sociálneho zabezpečenia nadobudol v rámci svojho pôsobenia v Sociálnej poisťovni, kde sa špecializoval na oblasť sociálneho poistenia. V pracovnoprávnej oblasti sa zaoberá predovšetkým kolektívnym vyjednávaním na podnikovej úrovni, právnym a metodickým poradenstvom v oblasti individuálnych a kolektívnych pracovnoprávnych vzťahov, ako aj poskytovaním právnej pomoci formou právneho zastupovania členov v pracovnoprávnych sporoch. Osobitne sa špecializuje na odškodňovanie pracovných úrazov a chorôb z povolania. Súčasne je vedený ako sprostredkovateľ a rozhodca kolektívnych sporov zapísaných do zoznamu rozhodcov a sprostredkovateľov Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR na roky 2019 – 2021.


 

Profivzdelávanie klub - bonusové materiály

 Materiály sú dostupné po prihlásení
Materiál k webináru: Mzdy - zložky mzdy, peňažné a nepeňažné plnenia, minimálna mzda a mzdové nároky, hodinový a mesačný zárobok / 1,00 MB

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.