Webinár: Veritelia a dlžníci v konkurznom konaní z aplikačnej praxe správcu konkurznej podstaty

Mimoriadny 1-dňový webinár, kde za účasť získa správca konkurznej podstaty kreditné body. Program seminára vychádza zo samotnej praxe, vďaka čomu účastníci nadobudnú okrem teoretických vedomostí, najmä nevyhnutné zručnosti na realizáciu konkurzov a reštrukturalizácií. Tieto inštitúty sú určené podnikateľom, ktorí sa vplyvom najrôznejších faktorov ocitli v situácii, kedy už viac nie sú schopní plniť svoje záväzky a dostávajú sa do úpadku. 

 

V rámci obsahu webinára si priblížime tiež niektoré základné pojmy súvisiace s týmito zákonnými procesmi, ako aj postup pri vstupe podnikateľa do konkurzu. Zároveň si predstavíme vládne opatrenia na ochranu podnikateľov pred negatívnymi dopadmi koronakrízy, ktoré sa dotýkajú oblasti konkurzu a reštrukturalizácie, a ktoré by do platnosti mali vojsť od 1. 1. 2021. 

 

Webinár je súčasťou odbornej prípravy uchádzačov o vykonanie správcovskej skúšky. Za účasť na webinári získa správca konkurznej podstaty 4 kreditné body. 

Záznam z webinára:

Časti videa:

  •   Záznam z webinára - úvod [1 min.]  Zadarmo
  •   Záznam z webinára: Veritelia a dlžníci v konkurznom konaní z aplikačnej praxe správcu konkurznej podstaty [331 min.]  Platený prístup

Popis

Ako prebieha webinár a technické podmienky pre sledovanie nájdete TU.

 

Ako bonus získa každý účastník:

  • Služby daňovej a mzdovej pohotovosti na 30 dní
  • Videozáznam z webinára na 14 dní

Program

  • Veritelia v konkurznom konaní
  • Podnikateľský subjekt v konkurznom konaní
  • Judikatúra

Harmonogram

08,30 – 10,30 prednáška

10,30 – 10,45 prestávka

10,45 – 12,00 prednáška

12,00 – 12,45 obed

12,45 – 14,00 prednáška

14,00 – 14,10 prestávka

14,10 – 16,00 prednáška

Termíny

   11. 12. 2020
   09:00 - 17:00
   72
  Zrealizované

Profil lektora

10520766.jpg
JUDr. Danica Birošová

Advokátska kancelária JUDr. Danica Birošová, s.r.o. , predsedkyňa Klubu právnikov Mesta Trenčín. Od roku 1992 zapísaná v zozname advokátov a od roku 1993 v zozname správcov konkurznej podstaty. Pracuje predovšetkým v oblasti obchodného a konkurzného práva. Aktívne vykonáva správcovskú činnosť , a to v oblasti konkurzov a reštrukturalizácií. Na tému konkurzného práva aktívne prednáša v rámci Klubu právnikov Mesta Trenčín.

Profil lektora

Vevurkova_160x202.jpg
JUDr. Marta Bojo Vevurková

Po absolvovaní právnickej fakulty (2009) som pôsobila ako advokátsky koncipient a od roku 2019 ako advokátka. Od roku 2011  vykonávam správcovskú činnosť. V rámci svojej koncipientskej praxe a aj ako advokátka  som zastupovala  konkurzných veriteľov v konkurznom konaní a ako správca v konkurzných konaniach dlžníkov. Obe profesie sa vzájomne dopĺňajú a poskytujú širší rozhľad na právo. Toho času pomáhať rozbiehať občianske združenie Správcovia konkurznej podstaty SR o.z..


Profivzdelávanie klub - bonusové materiály

 Materiály sú dostupné po prihlásení
Materiál: Veritelia a dlžníci v konkurznom konaní z aplikačnej praxe správcu konkurznej podstaty / 808 kB

Profivzdelávanie klub - videá, videoškolenie

Hmotnoprávne aspekty trestnej zodpovednosti právnických osôb a účinná ľútosť pri daňových trestných činoch

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.