Ročné PROFIvzdelávanie

Získajte profesionálne celoročné online vzdelávanie z oblasti daní, účtovníctva, miezd a personalistiky, a to navyše aj s možnosťou odborného poradenstva. Ročné PROFIvzdelávanie vám za bezkonkurenčnú cenu ponúka širokú škálu aktuálne najžiadanejších tém a legislatívnych zmien spracovaných do troch foriem vzdelávania: webináre, videoškolenia, videozáznamy z webinárov.

Cena ročného PROFIvzdelávania je: 336€ s DPH

Obsah – máte vždy tri možnosti: 

 

S ročným PROFIvzdelávaním počas nasledujúcich 365 dní získate: 

  • Viac ako 70 webinárov v priamom prenose bezplatne
  • Priestor na poradenstvo s lektorom počas webinára
  • Možnosť sledovať záznamy z priamych prenosov webinárov

  • 15 % zľava na prezenčné školenia aj prestížne EPI a PP konferencie

  • Viac ako 50 videoškolení bezplatne

  • Najžiadanejšie témy z oblasti daní, účtovníctva, miezd a personalistiky

 

Témy pripravujú špičkoví lektori s dlhoročnou praxou:

Ing. Vladimír Ozimý, Ing. Soňa Ugróczy, Júlia Pšenková, RNDr. Jana Motyčková, JUDr. Marcela Macová, PhD., Ing. Silvia Karelová, JUDr. Jozef Lukajka, PhD., a ďalší

 

Ako to prebieha:

Vyberte si tému online webinára, ktorého sa zúčastníte v daný termín alebo si ho pozrite neskôr zo záznamu. K dispozícii máte i naše odborné videoškolenia, ktoré majú v našom vzdelávaní už dlhoročnú tradíciu. Preto si v súčasnosti môžete vo forme videoškolenia prehrávať viac ako stovku aktuálnych i archívnych tém.

 

Webinár: Živé online vysielanie školenia, počas ktorého vidíte a počujete lektora. K dispozícii máte navyše chat, prostredníctvom ktorého sa môžete aktívne zapájať do prednášky, resp. posielať svoje otázky lektorovi. Má rozsiahlejšiu formu a je plnohodnotnou náhradou tradičného školenia s fyzickou účasťou.

Videozáznam z webinára: V prípade, že nestihnete sledovať živý online prenos školenia, môžete si pozrieť jeho videozáznam, vrátane otázok, ktoré boli položené lektorovi prostredníctvom chatu. 

Videoškolenie: Ide o zväčša 1-hodinové online školenie, kde v skrátenej forme získate tie najdôležitejšie poznatky z vybranej problematiky.

 

Image42118

 

Zákaznícka podpora:

Tel. číslo: 041 / 70 53 888, +421918451113

E-mail: sluzby@profivzdelavanie.sk

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.