O Profivzdelávaní

Kto sme

Profivzdelávanie.sk je vzdelávací úsek spoločnosti Poradca podnikateľa, s. r. o., ktorá už viac ako 30 rokov patrí medzi lídrov v oblasti ekonomických a právnych informácií, a viac ako 10 rokov poskytuje odborné fyzické aj online vzdelávanie. Denne za vás sledujeme legislatívne zmeny a aktuálne horúce témy, na základe ktorých sa vám prostredníctvom našich vzdelávacích kurzov snažíme prinášať včas kvalitné a overené informácie z oblasti:

  • daní a účtovníctva,
  • miezd a personalistiky,
  • práva,
  • verejnej správy,
  • manažmentu,
  • aj bezpečnosti.

 

Spičkový lektorský tím

S potešením môžeme povedať, že naša spoločnosť je jedným z najväčších školiacich stredísk v oblasti vzdelávania na Slovensku, a to aj vďaka skvelému lektorskému tímu, do ktorého patrí Ing. Vladimír Ozimý, Ing. Soňa Ugróczy, Júlia Pšenková, RNDr. Jana Motyčková, Ing. Mária Horváthová, JUDr. Marcela Macová, PhD., Ing. Ondrej Baláž a mnoho ďalších fundovaných odborníkov. 

 

Viac ako 10 rokov z praxe

Za uplynulých 10 rokov sme sa naučili efektívne reagovať na vaše podnety. Od tradičných školení s fyzickou účasťou, sme preto rozšríli našu ponuku vzdelávacích foriem aj na veľkokapacitné odborné konferencie a online školenia. Aj vďaka tomu sa nám každoročne podarí zorganizovať viac ako 300 školiacich akcií a preškoliť až 10 000 ľudí.

››› Pozrieť referencie od zákazníkov 

 

Školením to nekončí

Bonusové materiály, ako sú videozáznamy z konferencií a webinárov, videoškolenia, školiace materiály, zákony, vzory tlačív a pod. máte k dispozícii aj po preškolení.

 

Ročné PROFIvzdelávanie

Pre tých, ktorých povaha práce núti absolvovať viacero školení počas roka máme k dispozícii za bezkonkurečnú cenu predplatné na profesionálne celoročné online vzdelávanie, a to navyše aj s možnosťou odborného poradenstva. Predplatiteľ ročného PROFIvzdelávania získa až na 365 dní možnosť zúčastňovať sa priamych prenosov webinárov, a taktiež možnosť neobmedzene prehrávať naše odborné videoškolenia alebo videozáznamy z webinárov. Až v troch formách tak majú predplatitelia nárok na aktuálne najžiadanejšie témy najmä z oblasti daní, účtovníctva, miezd a personalistiky. 

››› Prejsť na ročné PROFIvzdelávanie 

 

 

 

Čo ponúkame

 

Takmer po celom Slovensku pravidelne zabezpečujeme odborné školenia, prostredníctvom ktorých vám naši kvalifikovaní lektori prinášajú overené teoretické aj praktické informácie. Medzi každoročné hlavné témy patrí daňová optimalizácia, ukončenie účtovného roka a s ním súvisiace vyplnenie daňových priznaní, novinky v mzdovej, personálnej a účtovnej oblasti, verejné obstarávanie, ochrana osobných údajov, povinnosti mzdárov pri ukončení roka a ďalšie.Kontaktná osoba: Štaudingerová Jana ǀ tel.: +421 905 524 909 ǀ e-mail: staudingerova@pp.sk

 

Preferujete školenie v pohodlí svojho domova, resp. kancelárie? Prihláste sa na webinár. Ide o priamy online prenos školenia, ktoré môžete sledovať z ľubovoľného miesta. K dispozícii máte navyše chat, prostredníctvom ktorého sa môžete aktívne zapájať do prednášky a taktiež posielať svoje otázky lektorovi. Webinár je z časového i obsahového hľadiska plnohodnotnou náhradou tradičného školenia s fyzickou účasťou. Na rozdiel od fyzického školenia, však pri webinári získate až na 14 dní prístup k jeho videozáznamu a školiacim materiálom.

Kontaktná osoba: Šmehylová Daniela ǀ tel.: +421 918 450 980 ǀ e-mail: smehylovad@pp.sk

 

 

Počas roka organizujeme i viacero odborných ročníkových konferencií, ktoré sa konajú súbežne fyzicky na mieste aj online. Sú organizované pod záštitou a v spolupráci s príslušnými ministerstvami Slovenskej republiky či s ostatnými odbornými inštitúciami. Ponúkajú vysokokvalitný odborný priestor pre mnohé inšpirácie, spoločnú diskusiu a networking. Každoročne sú vedené zvučnými menami z kompetentných úradov a ďalšími odborníkmi pôsobiacimi na Slovensku alebo v zahraničí.

Kontaktná osoba: Štaudingerová Jana ǀ tel.: +421 905 524 909 ǀ e-mail: staudingerova@pp.sk

 

Najžiadanejšie témy v roku pre vás pripravujeme aj vo forme videoškolení, ktoré môžete neobmedzene prehrávať kedykoľvek potrebujete. Ide zväčša o 1-hodinové online školenie, kde v skrátenej forme získate tie najdôležitejšie poznatky z vybranej problematiky. 

Kontaktná osoba: Šmehylová Daniela ǀ tel.: +421 918 450 980 ǀ e-mail: smehylovad@pp.sk

 

Ak vám na trhu absentuje konkrétna školiaca téma, neváhajte nás osloviť. Radi pre vás alebo vašich zamestnancov pripravíme školenie šité na mieru. Ponúkame komplexné riešenie: od výberu lektora, cez prípravu a kompletizáciu školiacich materiálov, technického zabezpečenia až po videozáznam zo školenia s online prístupom. Nemusíte sa o nič starať, MY zabezpečíme všetko za vás.

Kontaktná osoba: Šinská Viera ǀ tel.: +421 918 451 113 ǀ e-mail: sinska@pp.sk

 

Náš tím

Funkcie

Partner

 

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.